Wojciech Zawadzki (rocznik 1966) po ukończeniu I Liceum Ogólnokształcącego im.M.Kopernika w Łodzi w 1985 roku rozpoczął studia na wydziale lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej. Na trzecim roku studiów równolegle rozpoczął studia na wydziale stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1991-92 po otrzymaniu dyplomów lekarza medycyny i stomatologii przez rok pracował w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łodzi (bywało tak,że w czasie 12-godzinnego dyżuru lekarz usuwał tam ok.120 zębów). Była to prawdziwa szkoła przetrwania, która procentuje do dzisiaj. Od 1992 roku zatrudniony jako asystent,a później starszy asystent Instytutu Stomatologii CSK WAM w Warszawie. W 1994 roku specjalizacja z parodontologii. W latach 1994-1998 wraz z dr. Stanisławem Żmudą, a pod kierunkiem prof. Marii Wierzbickiej z Akademii Medycznej w Warszawie wykonywał wiele zabiegów wszczepienia ludzkiej kości u pacjentów z zaawansowaną parodontozą. Od 1999 roku wykonuje również z powodzeniem zabiegi odbudowy braków zębowych na implantach firmy Branemark.

Wielokrotne tygodniowe szkolenia z implantologii i chirurgii okołoimlantologicznej w Kolumbii. Od 1992 roku na co dzień stosuje wszystkie rodzaje laserów stomatologicznych. Prowadzi również szkolenia dla lekarzy jako konsultant Centrum Techniki Laserowej z siedzibą w Warszawie. Prywatną praktykę stomatologiczną prowadzi od 1992 roku, początkowo w Grotnikach i Warszawie,a później również w Łodzi przy ulicy Kurczaki 28 jako LASERDENT.

 

 

Pola Zawadzka (rocznik 1997)

Po ukończeniu I Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi rozpoczęła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, które ukończyła w 2022. Od tamtej pory stale się dokształca oraz pracuje u boku Taty w Przychodni Laserdent. Znana ze swojej empatii i cierpliwości do pacjenta. W naszym gabinecie aktualnie zajmuje się głównie higienizacjami i stomatologią zachowawczą.