Wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej i jednocześnie kompleksowej opieki dentystycznej polecamy klinikę stomatologii Laserdent, w której dentysta przywróci zdrowie i piękno Państwa uśmiechu. Laserdent jest gwarancją efektów przewyższających oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Laserdent to zabiegi chirurgiczne zarówno tradycyjne jak i laserowe.Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się trudnymi ekstrakcjami(usuwaniem) zębów.

Lekarze logopedzi kierują do nas pacjentów na laserowe korekcje wędzidełek,które to zabiegi znacznie skracają czas leczenia logopedycznego.Laserem wycinamy także różne zmiany błony śluzowej jamy ustnej.Zmiany te po wycięciu można u nas zbadać hitopatologicznie.Dysponujemy również laserem biostymulacyjnym ,który przyspiesza gojenie po zabiegach zarówno chirurgicznych jak również po leczeniu kanałowym.

Laserdent Łódź sprawi, że wizyta u stomatologa zyska zupełnie inny wymiar i jakość. Naszym celem priorytetowym jest bowiem zadowolenie i satysfakcja odwiedzających naszą klinikę pacjentów.

Serdecznie zapraszamy!