Często różnica między dobrym uśmiechem a wspaniałym uśmiechem leży w kolorze zębów. Powodów występowania przebarwień zębów może być kilka. Powstają one między innymi w trakcie nieprawidłowego rozwoju zębów. Wywołuje je również długotrwałe leczenie antybiotykami w dzieciństwie (tetracykliny).

Niektóre osoby mają zęby o naturalnie ciemnej barwie. Z wiekiem zęby ciemnieją z powodu picia kawy, herbaty, soków i palenia papierosów. Również stare, często złe wypełnienia lub uszkodzenia miazgi zęba mogą mieć wpływ na kolor zębów. Obecnie dostępne środki wybielające potrafią usunąć te przebarwienia nie uszkadzając zębów.

Piękny, śnieżnobiały uśmiech stanowi pragnienie każdego, jednak nie każdy może się nim cieszyć. Przebarwiona płytka nazębna przyczynia się do powstawania blokad w psychice i niechęci do szczerego uśmiechu. Klinika stomatologiczna Laserdent wychodzi naprzeciw problemom pacjentów, wpisując w swoje kompleksowe usługi także wybielanie.

Wybielanie w klinice Laserdent z pewnością wpłynie na samoocenę każdego pacjenta. Nasi specjaliści przeprowadzą ten zupełnie bezbolesny zabieg w miłej i komfortowej atmosferze. Wybielanie powinno być poprzedzone wyleczeniem wszystkich ubytków i usunięciem kamienia nazębnego, wszystko po to, by efekt był doskonały i jednocześnie trwały. Wybielanie w Laserdent odbywa się metodą Beyond, czyli za pomocą zimnego niebieskiego światła. Ta technika pozwala na bezpieczne oczyszczenie, zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba, bez ryzyka podrażnienia nerwów. Sam preparat wybielający oparty jest na składnikach wodnych, tak więc nie uszkadza, ani zębów, ani szkliwa.

Wybielanie jest zabiegiem jednorazowym, trwającym od 30 do 40 minut, a w tym krótkim czasie uzyskujemy efekt godny gwiazdy filmowej. Zapraszamy do naszego nowoczesnego centrum stomatologii Laserdent w Łodzi.

Zaawansowana technologia stosowana w systemie BEYOND pozwala na bezpieczne oczyszczenie powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba. Technologia zimnego światła jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje podrażnienia nerwów, a preparat wybielający oparty na składnikach wodnych nie uszkadza ani zębów ani szkliwa.

W czasie zabiegu zęby zostają pokryte środkiem wybielającym, zawierającym nadtlenek wodoru i 20-sto nanometrowy dwutlenek krzemu, a następnie naświetlone akceleratorem Beyond Whitening. Urządzenie to emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Rezultat w postaci białych, lśniących zębów widoczny jest już po 30 – 40 minutach.

Aby efekt wybielania był jak najlepszy pacjent przed wybielaniem ma profesjonalnie oczyszczone zęby (oczyszczenie z kamienia i piaskowanie).